Pompy ciepła

Komfort cieplny dzięki naturze

Komfort cieplny dzięki naturze

Potrzebujesz oferty?
Najczęstsze pytania

jak działa pompa ciepła – dobra inwestycja?

Ogrzewaj się ciepłem z natury

Pompa ciepła to nowoczesne źródło energii, które jest tanie w eksploatacji, a zarazem przyjazne dla środowiska, gdyż pobiera ciepło z otoczenia: powietrza, gruntu bądź wody.

  • Energia cieplna jest pozyskiwana z otoczenia (powietrza) lub kolektorami z gruntu i transportowana w niezamrażającej cieczy do pompy ciepła. W parowniku czynnik oddaje energię cieplną oziębiając się o kilka stopni i powraca do dolnego źródła.

  • Przez parownik przepływa czynnik chłodniczy o bardzo niskiej temperaturze wrzenia odbierając energię cieplną od czynnika dolnego źródła, zaczyna wrzeć i jako gaz kierowany jest do sprężarki. Sprężenie gazu powoduje wzrost ciśnienia i temperatury. Oddanie energii cieplnej czynnika chłodniczego zachodzi w skraplaczu, gdzie gaz ulega skropleniu. Wciąż wysokie ciśnienie czynnika za skraplaczem zmniejsza zawór rozprężny. Następnie czynnik tłoczony jest do parownika, w którym cały cykl zaczyna się od nowa.

  • Energia cieplna czynnika chłodniczego w skraplaczu jest obierana przez wodę instalacji grzewczej i ciepło jest rozprowadzane po budynku

85%

Product Quality Index

92%

Energy Generation

Korzyści z ogrzewania pompą ciepła

Dlaczego pompa ciepła od eSolare?

Bezpieczeństwo

Podzespoły uznanych producentów i nawet 10-letnie gwarancje sprzętowe to standard, który realizujemy w eSolare. Dla Twojego spokoju.

Ekonomiczne ogrzewanie

Wybierając pompę ciepła od eSolare masz pewność, że koszty ogrzewania będą najniższe z możliwych.

Wsparcie specjalistów

Przez dobór pompy ciepła przeprowadzimy Cię, wyjaśniając każdy aspekt, który jest dla Ciebie ważny.

Audyt

Podczas konsultacji specjalista oceni możliwości montażu i zapotrzebowanie

Umowa

Po ustaleniu warunków zawieramy przejrzystą umowę i pomagamy w finansowaniu.

Projekt

Na podstawie wcześniejszego audytu przygotujemy projekt instalacji zgodnie z ustaleniami

Montaż

Instalujemy i konfigurujemy sprzęt, a następnie szkolimy Cię z obsługi.

Opinie klientów

Dbamy o końcowe zadowolenie każdego Klienta. W eSolare Ty jesteś na pierwszym miejscu.

Zobacz wszystkie opinie

Profesjonalne wykonanie usługi, szybki czas realizacji. Kontakt z przedstawicielem firmy P. Łukaszem na najwyższym poziomie, rzetelne odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości, szybka i skuteczna reakcja i pomoc w sytuacjach problematycznych.

Magda S.

Profesjonalizm i dotrzymanie ustalonych terminów.

Lucjan I.

Zdecydowałam się na panele fotowoltaiczne rok temu. Muszę przyznać, że to naprawdę dobra inwestycja. Usługę zleciłam firmie Esolare i jestem bardzo zadowolona z efektów. Profesjonalne wykonanie.

Maciej C.

Bardzo profesjonalne podejście. Od żadnej inna firma nie uzyskałam tak rzetelnej i wyczerpującej odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, a kilka ich było. Instalacja fotowoltaiki i pompy ciepła przebiegła szybko i bardzo sprawnie. Polecam!

Dominika Z.